Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0