Series
Ratings
452
JormungandRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 3.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 5.0- Madam SecretaryRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 5.0
Queen of the SouthRated ★ 3.5
Strike Witches 2Rated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 0.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0- Genesis of AquarionRated ★ 4.0
- 사실 나는Rated ★ 3.5