Series
Ratings
150
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Mr. BrideRated ★ 3.5