Series
Ratings
58
High KickRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5