Series
Ratings
82
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0