Movies
Ratings
245
GladiatorRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0