Series
Ratings
50
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5- Flames of DesireRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Happy HomeRated ★ 3.5