Movies
Ratings
1053- Whispering WaterRated ★ 2.0
The Perfect NeighborRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
New Year BluesRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5