Movies
Ratings
1175
WishRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Blood WeddingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Marry My Dead BodyRated ★ 2.5