Movies
Ratings
534
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0