Titles you rated
Fated to Love YouRated ★ 0.5- Adam & EveRated ★ 1.0
- DamagesRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 0.5
DamagesRated ★ 0.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.0
DamagesRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
DamagesRated ★ 0.5
Scarlet HeartRated ★ 1.0
JinRated ★ 1.0