Series
Ratings
100
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Our Dating SimRated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
MaidRated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0