Movies
Ratings
514
MonsterRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Chip 'n Dale: Rescue RangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
SupersonicRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5