Series
Ratings
176
Battle of FatesRated ★ 3.5- 1등들Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0- 송스틸러Rated ★ 3.5
- 더 매직스타Rated ★ 3.5
- 한일가왕전Rated ★ 3.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- 대학체전: 소년선수촌Rated ★ 2.5
Teenage ParentsRated ★ 2.5- Lotto SingerRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.5