Series
Ratings
146
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 0.5
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 0.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5