Titles you rated
The Killing FieldsRated ★ 3.5
Come and SeeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Woman in the DunesRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
La NotteRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 5.0