Series
Ratings
175- The Waste LandRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 5.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Super BandRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5