Series
Ratings
140
Dead Boy DetectivesRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
StagedRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
CrashingRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 2.5
Lockwood & Co.Rated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 3.0