Series
Ratings
105
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0