Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.0
Pandora HeartsRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 1.5
The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0
The Duke of Death and His MaidRated ★ 2.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 2.5
WorldEnd: What do you do at the end of the world? Are you busy? Will you save us?Rated ★ 2.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 2.0
JormungandRated ★ 3.5