Movies
Ratings
1349
The SubstanceRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.5
The Darkest MindsRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
GreenlandRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0