Series
Ratings
26- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- MonsterRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5