Series
Ratings
21
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0