Series
Ratings
10
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0