Series
Ratings
480
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5