Series
Ratings
111
StrangerRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The SympathizerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0