Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5