Series
Ratings
131
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 3.5
ClarkRated ★ 3.0
ReservatetRated ★ 3.5
Graceful FriendsRated ★ 2.5
Acapulco Season 1Rated ★ 3.5- Widget, the World WatcherRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
LastRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Ping-Pong ClubRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 1.0
Elfen LiedRated ★ 2.5