Movies
Ratings
1176
Heart ShotRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
Scary MovieRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5- Lookalike( )_22yo_Koreancollegegirl.aviRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0