Movies
Ratings
57
Paranormal Activity 3Rated ★ 0.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Nun IIRated ★ 1.5
The NunRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 1.5
LeonRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 2.5