Series
Ratings
31
Ninjago: Masters of SpinjitzuRated ★ 5.0
PsychRated ★ 4.0
PsychRated ★ 4.0
PsychRated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 3.5
The Amazing World of GumballRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Criminal Minds Season 13Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The BoondocksRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Crown Season 6Rated ★ 4.5
The Crown Season 5Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
When They See UsRated ★ 4.5
The CrownRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.5