Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0