Movies
Ratings
35
CloserRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0