Movies
Ratings
13
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.0
TwoRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0