Titles you rated
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 5.0- Pro BonoRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0- 태풍상사Rated ★ 2.5
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 4.0
Heroes Next DoorRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5- 메리 킬즈 피플Rated ★ 1.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0