Series
Ratings
145
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5