Movies
Ratings
572
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0- Blood and BonesRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
End of AnimalRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5