Series
Ratings
68- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 1.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0- HonourRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5