Series
Ratings
134- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 3.0
Please Put Them On, Takamine-sanRated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.5
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 4.0