Series
Ratings
53
괴기열차: 디 오리지널Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5
Ninja KamuiRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0