Series
Ratings
69
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
ConnectRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0