Movies
Ratings
51- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0