Series
Ratings
52
AdolescenceRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 5.0
- LarvaRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5- Squid Girl!Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 0.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 0.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5