Series
Ratings
14
HyenaRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
True to LoveRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5