Movies
Ratings
115
Bleak NightRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- Searching for Mom's BoyfriendRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
RougeRated ★ 2.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 5.0
JaneRated ★ 4.5
DriveRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5