Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5