Titles you rated
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0