Series
Ratings
98
MurderbotRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Motel CaliforniaRated ★ 3.0- CasheroRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 4.5
Yakamoz S-245Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 4.0
Love in ContractRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5