Series
Ratings
30
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
YouRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.5