Titles you rated
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Murder MindfullyRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
LeviathanRated ★ 3.0
Salaryman's ClubRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Beach BoysRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0